Aizdegoties autoservisam Mārupes novadā, cietuši četri cilvēki

0 komentāri

Mārupes novada, Tēriņos kādā autoservisā aizdegoties pie sienas novietotam stendam, cietuši četri cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis otrdien, un uz notikuma vietu izsaukums saņemts plkst. 10:50. Tika ziņots, ka kādā autoservisā bija aizdedzies stends, kurā novietoti automašīnu dzinēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsliesmas bija apņēmušas autoservisa sienu 100 kvadrātmetru platībā un ugunsnelaimē no saindēšanās ar degšanas produktiem cietuši četri cilvēki. Trīs no tiem hospitalizēti, bet viens no nogādāšanas slimnīcā atteicies.

Tāpat vakar ugunsgrēks izcēlies Cēsvaines novadā, kādā divstāvu dzīvojamajā ēkā. Ugunsnelaimē no saindēšanās ar degšanas produktiem cietis 70 gadus vecs vīrietis.

Kopumā VUGD darbinieki piedalījušies 25 ugunsgrēku likvidēšanā, no tiem pieci notikuši Rīgā, četri – citās pilsētās, bet 16 novados.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas