Agresīvs vīrietis nočiepj no veikala alus pudeli un atgriežas pēc šokolādes batoniņa

0 komentāri

Vakar, 23. maijā, Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds agresīvi noskaņots vīrietis alkohola reibumā no veikala centās iznest vairākas preces.

Ierodoties notikuma vietā, sastaptas veikala darbinieces, kuras pastāstīja, ka agresīvi noskaņotais vīrietis ienācis tirdzniecības vietā un paņēmis alus pudeli, par kuru nav norēķinājies, pēc brīža atgriezies un nolēmis paņemt arī šokolādes batoniņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī šajā reizē persona nav vēlējusies norēķināties par paņemto preci. Veikala pārdevēja centusies viņu apturēt, taču vīrietis viņai iesitis pa seju, pēc kā centies pamest notikuma vietu.

Vīrietis, bēgot no veikala apsarga, ieskrējis vārtrūmē. Apsekota norādītā teritorija un uzmeklēts vīrietis, kurš vairākkārt centās iesist gan veikala apsargam, gan policijas darbiniekiem. Uz rīkojumiem persona nereaģēja, tādēļ policistiem nācās izmantot spēku un rokudzelžus.

Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas