Agresīvs vīrietis Ķengaragā ar gaisa pistoli šauj pa suņiem

9 komentāri

Bija jau vēls vakars, lielākoties visās Malēju ielas privātmājās gaismas jau bija izslēgtas un rajonā iestājies klusums. Kaut kur ielas galā ierējies suns un Jekaterinas četrkājainie mīluļi sākuši gaudot līdz. Tas uzkritis uz nerviem sievietes tuvākajam kaimiņam Sergejam un sākusies apšaude.

”Es paskatījos pa logu, ieraudzīju kaimiņu Sergeju, kurš sāka šaut pa maniem suņiem. Ārā izgāja arī vīra māte, paldies Dievam viņai viņš netrāpīja. Es sāku kliegt un prasīju Sergejam, ko viņš dara un kāpēc šauj? Viņš pateica, lai aizvācam suņus, ka te nav nekāda suņu patversme un kāpēc viņi rej? Suns tikai ievaidējās un saļima. Viss. Vīrs piezvanīja meitai un znotam – aizvedām suni pie veterinārārsta. Klīnikā pateica, ka ir savainots ilknis un smagana. Vakar suns vēl neko neēda, bet šonakt jau sāka ēst un laizīt sniegu – pagaidām vēl nedzer,” stāsta satrauktā kaimiņiene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jekaterina stāsta, ka ar kaimiņu nekad nav strīdējusies, tāpēc šāda vīrieša reakcija ir patiešām neadekvāta. Sieviete gan atceras, ka arī iepriekš pagalmā dzirdējusi šāvienus, taču nedomājusi, ka tiek šauts pa viņas mīluļiem.

Pats Sergejs šodien ar Degpunktā komandu komunicēt nevēlas. Netieši gan viņš savu vainu nodarītajā atzīst.

Sieviete par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem Ķengaraga iecirknī jau uzrakstījusi iesniegumu. Uzsākts kriminālprocess.

9 komentāri

TOP komentāri

 • zara
  0

  zara

  Piekrītu sievietei2 ,ar dzērājiem un it sevišķi jauniem gados-klīst pa naktīm ,bļaustās,ko ar tādiem darīt -neko? Lai bļaustās? Nu kā tad tas tak ''cilvēks'',bet 100x slktāks par suni.....

  03.02.2015 19:00

 • sieviete2
  0

  sieviete2

  Vispirms par divkājainajiem bļaustīkliem, kuri dzērumā vazājas , vajadzētu domat daudzzivoklu māju pagalmos. Lieciet dzīvniekus mierā!!!!!

  03.02.2015 17:01

 • suns
  0

  suns

  Ja vainīgs saimnieks,tad kāpēc šaut suņus!

  03.02.2015 12:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas