Agresīvs suns, kuru saimnieki nespēj noturēt sētā, gandrīz nāvējoši sakož sievieti

1 komentārs

Jūrmalā, Promenādes ielā, agresīvs suns gandrīz saplosījis 75 gadus vecu pensionāri. Viņa izglābusies tikai, pateicoties pašaizliedzīgiem notikuma aculieciniekiem. Turklāt tapis zināms, ka suns jau iepriekš ir uzbrucis cilvēkiem.

75 gadus vecā Antonijas kundze savā cienījamajā vecumā vēl strādā par sētnieci. Trešdienas rītā viņa devusies uz darbu, kad pēkšņi viņai uzbrucis milzīgs suns un meties pie rīkles. Pensionāre paspējusi pielikt priekšā roku, taču kauli nokrakšķējuši kā sausiņi, un sākusies cīņa par dzīvību. ”Es šobrīd neko neatceros. Tikai to, ka suns ar diviem lēcieniem bija man virsū un uzreiz arī rokā,” tā Antonijas kundze stāsta raidījumam Degpunktā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete saka – tagad sāpes ir neciešamas. Tagad viena operācija jau pārciesta, taču gaidāma vēl otra gulšanās uz operāciju galda.

Sieviete saka milzīgu paldies vīrietim un viņa sievai, kuri izglābuši viņas dzīvību. Vīrietis braucis garām, apstājies un ievilcis kundzi mašīnā, bet pēc tam aizvedis uz slimnīcu.

Savukārt kāds aculiecinieks, kurš redzējis suņa uzbrukumu no neliela attāluma, atzīst, ka skats esot bijis briesmīgs. Vīrietis skaidro, ka suns ticis ārā no sētas saimnieku paviršības dēļ, un tā neesot pirmā reize.

Cietušās sievietes tuvinieki šodien policijā uzrakstījuši iesniegumu. Viņi ļoti pārdzīvo par notikušo un sola cīnīties par taisnību līdz galam, jo nākamreiz suns var gluži vienkārši nogalināt kādu bērnu.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ha ha ha
    +2

    ha ha ha

    jaiemidzina........pensionare

    11.04.2015 08:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas