Aculiecinieki pieķer narkomānu, kurš apzog automašīnu

0 komentāri

Acīgie Pārdaugavas iedzīvotāji šonedēļ pamanījuši kādu aizdomīgu vīrieti, kas klīdis pa ielu un aplūkojis tur novietotās automašīnas. Pēc pārdomu brīža vīrietis uzlauzis kādu automašīnu un paņēmis magnetolu.

Aculiecinieki izsauca policiju un gana precīzi raksturoja viņa izskatu. Tādējādi policija drīz vien ļaundari aizturēja, turpat netālu no zādzības vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atklājās, ka vīrietis jau iepriekš ir sešas reizes sodīts gan par noziegumu izdarīšanu, gan narkotisko vielu nelikumīgu apriti, un viņam ir smaga heroīna atkarība.

Likumsargi nogādāja zagli tiesā, cerībā piemērot viņam brīvības atņemšanu. Taču tiesa palaida heroīna lietotāju brīvībā, norādot, ka viņam ir veselības problēmas. Raidījuma Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietim ir gangrēna, taču raisās pārdomas par to, vai tagad zaglis narkotikas lietos mazāk, kā arī vai mazināsies viņa vēlme piesavināties citu mantas.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas