7. tramvajā meitenei nozog viedtālruni

0 komentāri

7. tramvajā ap pusdeviņiem vakarā brauca kāda jauna meitene, kura, kā jau jauniešiem ierasts, braucienu īsināja, lietojot savu iPhone 5. Tam, ka meitenei rokās ir salīdzinoši dārgais sakaru līdzeklis, uzmanību pievērsa kāds cits pasažieris.

Policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamo vainīgo personu, kuru 20. martā izdevās atrast un aizturēt. Tas ir 1993. gadā dzimušais attēlā redzamais vīrietis, kurš jau iepriekš bijis tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par zādzību. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Latgales iecirkņa policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka attēlā redzamais vīrietis varētu būt saistīts arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuru: 67086336, 67086302 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas