29% no Latvijā patērētajām cigaretēm ir bijušas kontrabandas

0 komentāri

Šodien pētījumu kompānija AC Nielsen nāca klajā ar paziņojumu, ka no kopumā Latvijā patērētajām cigaretēm 28,9% bijušas kontrabandas, kas ir zemākais līmenis pēdējo piecu gadu laikā, taču Latvija šajā jomā joprojām ir pirmajā vietā Eiropas Savienībā.

Pētījums liecina, ka visvairāk kontrabandas cigaretes Latvijā tiek patērētas Daugavpilī, Līvānos, Ludzā, kas atrodas pie valsts un arī Eiropas Savienības (ES) austrumu robežas, kā arī Ventspilī. Kontrabandas cigarešu tirdzniecības dēļ Latvijas valsts budžets vēl joprojām katru gadu zaudē ap 70 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Degpunktā komanda devās ielās meklēt potenciālos kontrabandas pīpētājus, lai noskaidrotu vai tiešām lētākās cigaretes sākušas zaudēt popularitāti.

Ko par kontrabandas cigaretēm domā ielās sastaptie pīpētāji skaties pievienotajā video!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas