16 gadus veca meiteņu tirgone savas upures pievilinājusi un regulāri piedzirdījusi

1 komentārs

Sabiedrību un pat policiju šokējusi kādas 16 gadīgas meitenes rīcība – viņa bez sirdsapziņas pārmetumiem iztirgojusi savas draudzenes kā prostitūtas. Viņa savas upures pievilinājusi ar viltu un regulāri piedzirdījusi. Tagad aizdomās turamā atrodas apcietinājumā, un viņai draud līdz pat 15 gadus cietumsods.

16 gadus vecā meitene sākotnēji policijas redzeslokā nonāca kā iespējamā cietusī. Taču turpmākās izmeklēšanas gaitā noskaidrotais pārsteidzis pat rūdītus likumsargus – nepilngadīgā meitene izrādījusies noziegumu īstenotāja.

Atklājies, ka kopš 2014. gada jauniete seksuāliem pakalpojumiem pārdevusi savas nepilngadīgās un pat mazgadīgās paziņas.

Viņas klientiem bija vajadzīgas nevainīgas meitenes, un noziedzniece jaunās meitenes pārdeva par 200-300 eiro. Kā noskaidrojusi policija, iespējamā cilvēktirgone ātri attapusi, ka šādi var labi nopelnīt, un sākusi klientus meklēt ar sludinājumu starpniecību internetā, bet upurus atrada skolasbiedreņu, kaimiņu, paziņu vidū.

Cietušās regulāri tika piedzirdītas un nemaņas stāvoklī seksuāli izmantotas. Viena no upurēm pusotru mēnesi bija meklēšanā kā bezvēsts pazudusī – tieši tik ilgu laiku viņa turēta 16 gadīgās meitenes gūstā. Pašlaik iespējamā organizatore un viņas klients atrodas apcietinājumā.

Pati organizatore rīcību uzskata par normālu, viņa tajā neko ļaunu nesaskata.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un par cilvēktirdzniecības upuriem atzītas divas meitenes – 12 un 14 gadus vecas, taču liecības sniegušas vēl vairākas cietušās.

16 gadīgā meitene iepriekš nebija nonākusi policijas uzmanības lokā, taču viņas skolā apliecināts, ka meitene slikti mācījās un bija nepaklausīga.

1 komentārs

TOP komentāri

  • buggy
    +1

    buggy

    Kur pieprasījums, tur piedāvājums! Pilna valsts ar pedofiliem, kurus tik centigi aizstāv cilvēktiesību aizstāvji. No sirds novēlu, lai viņu pašu ceļš nekrustotos ne ar šiem, ne ar slepkavām, ne bēgļiem teroristiem un citiem nabaga "pabērniem", kuriem ir vairāk tiesību kā citiem!

    15.01.2016 22:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas