11 gruzīni bez vīzām un uzturēšanās atļaujām mēģina iekļūt Latvijā

0 komentāri

Pirmdien, 8. jūnijā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 35 likumpārkāpējus. Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 11 Gruzijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.

Grebņevas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Krievijas pilsonim, jo ārzemnieks pēdējā pusgada laikā jau izmantojis vīzā atļauto uzturēšanās laiku Šengenas dalībvalstu teritorijā, savukārt Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Baltkrievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija dzīvības un veselības obligātās apdrošināšanas polises, kā arī pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visas personas nosūtītas uz izceļošanas valstīm.

Tikmēr par viltotu dokumentu izmantošanu aizturēts Moldovas pilsonis.

Terehovas robežkontroles punktā par viltotas vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts 1 ar automašīnu no Latvijas izceļojošs Moldovas pilsonis. Par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess. Pēc procesuālo darbību veikšanas 1986. gadā dzimušais vīrietis atbrīvots.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas