VK: Kamēr nav sakārtoti pamata principi Rīgas satiksmē, nevar būt ne runas par dotāciju

0 komentāri

Kamēr Rīgas pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme nav sakārtoti principi, kā tiek paredzēta un plānota pasažieru biļetes cena, nevar būt ne runas par papildu dotācijas piešķiršanu no valsts puses, atzina Valsts kontroles (VK) vadītāja Elita Krūmiņa.

Pašlaik nav skaidrs, kā uzņēmumā Rīgas satiksme tiek prognozēts sabiedriskā transporta pasažieru skaits, akcentēja E. Krūmiņa. Pašvaldības kompānijai vispirms ir jāsakārto šis jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plašāk uzzini video!

Jau ziņojām, ka Rīgas domes dienas kārtībā šobrīd vairs nav jautājuma par dārgākām biļetēm “nerīdziniekiem” – tā vietā uzņēmumam Rīgas satiksme tiek piešķirtas arvien jaunas dotācijas. Novembra sākumā tika apstiprināta 10 miljonu eiro piešķiršana šim pašvaldības uzņēmumam. Tas palīdzēšot saglabāt braukšanas biļešu cenas līdzšinējā līmenī, akcentēja uzņēmuma pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas