Viesnīcas cerēja gūt peļņu no prezidentūras viesiem, bet tā arī nav izdevies kompensēt zaudētos Krievijas tūristus

1 komentārs

Uz peļņu, kuru nesīs Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē daudzie viesi, cerēja viesnīcas. Samita laiks radīja arī bažas, vai būs brīvi numuriņi citiem pilsētas viesiem un tūristiem. 

Viesnīcu Rīgas centrā Valērijs un Larisa rezervējuši tikai maija sākumā. Problēmu ar rezervāciju datumos, kad galvaspilsētā notiek vērienīgais Austrumu partnerības samits, nav bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Radisson Blu Hotel Latvija Konferenču un pasākumu Pārdošanas nodaļas vadītājs Andis Kielbickis

Radisson viesnīcas mēs esam liels spēlētājs ar vairāk nekā 1000 istabām Rīgā jāsaka, ka viesnīcas kopumā ir ļoti noslogotas, tai pat laikā jāsaka, ka kopumā es domāju cerības teiksim par 100% prezidentūra nav attaisnojusi, viesnīcām kopumā.

Daudzi bijuši pārsteigti, ka viesnīcā Latvija uz Austrumu partnerības samita laiku joprojām palikuši brīvi numuriņi. Daļa no tiem taupīta arī plānotajiem prezidentūras viesiem, kuri tā arī nav atbraukuši.

Saistībā ar prezidentūru šobrīd šajos datumos, šajos datumos ir aptuveni 300, pārējie viesi ir saistīti ar citiem pasākumiem.

Tikmēr viesnīcās, kas atrodas vistuvāk Gaismas pilij, piemēram, Radisson Hotel Daugava, visticamāk, brīvu vietu vairs nav un tās, visticamāk, arī ir viesnīcas, kurās apmetās lielākais delegāciju skaits.

Divu dienu īsajā Austrumu partnerības samita laikā raudāt par klientu trūkumu viesnīcas nevar, tomēr aizvadītie prezidentūras mēneši nav spējuši kompensēt pat zaudētos Krievijas tūristus, saka Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents.

Šobrīd saistībā ar augsto pieprasījumu cenas Rīgas viesnīcās palielinājušās par desmit līdz 15 procentiem. Prezidentūras pārstāvji aprēķinājuši, ka līdz šim Latviju apmeklējuši 15 no kopumā 25 cerētajiem tūkstošiem. Uz atlikušajiem viesu tūkstošiem atlikušajos prezidentūras mēnešos cerības liek arī viesnīcnieki.

1 komentārs

TOP komentāri

  • DESA
    0

    DESA

    Es domāju, ka dzīvošu, bet nekā...JĀIZDZĪVO

    21.05.2015 09:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas