VIDEO: Latvijas mazo alus darītavu atdzimšana

0 komentāri

Jūnijs ir gada darbīgākais mēnesis alus darītājiem, turklāt alu Latvijā vāra ne tikai lielie uzņēmumi, kuru etiķetes esam pieraduši redzēt veikalu plauktos. Aizvien vairāk ir mazo alus darītavu, kuru apjomi ir daudzkārt mazāki, bet alus cienītāji tos izvēlas dažādo alus stilu un garšu dēļ.

Šī gada sākuma Latvijā bija 26 mazās alus darītavas, kas 2014. gadā saražoja 23% jeb 22,4 miljonus litru pie mums brūvētā alus. Kopumā pērn Latvijā saražots gandrīz 97 miljoni litru alus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līgo svētki un Jāņu brīvdienas agrāk un tagad daudziem nav iedomājami bez alus, to apliecina gan latvju dainas, gan tukšie veikalu plaukti. Ir cilvēki kuri savu mīļāko dzērienu aprēķina pēc formulas grādi reiz tilpums dalīts ar cenu un ir tādi, kuri meklē garšas nianses jeb alu ar raksturu. Vienā no Latvijas mazajām alus darītavām Labietī, klienti ir tie, kuriem ir svarīgi, kas tiek liets kausos.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas