VID uzslavē uzņēmumus, kas krāpušies, bet cenšas laboties

0 komentāri

Tie Latvijas uzņēmumi, kuri atklāti atzinušies, ka iepriekš krāpušies un tagad ir sākuši maksāt nodokļus, izpelnījušies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atzinību. Tā izpaužas ar sodu neuzlikšanu.

VID mainījis taktiku, kā iegrožot krāpšanos ar nodokļiem. Līdz šodienai 2,3 tūkst. uzņēmumi Latvijā ar Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) starpniecību saņems paziņojumu, ka viņiem līdz 2015. gada 1. maijam nav paredzēts veikt nodokļu kontroles pasākumus. Ar tādiem pasākumiem dienests vēlas panākt, ka godprātīgu uzņēmēju kļūst vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka VID sācis cīņu pret negodīgajiem uzņēmējiem – pastiprināta uzmanība pašlaik tiek pievērsta autoservisu godprātībai, bet nākamie rindā ir zobārstu kabineti.

Šobrīd īpašā akcijā tiek vērtēti autoservisi. Līdz šim atklāti 102 autoservisi, kuri nemaksā nodokļus un tiks apmeklēti vēl vismaz 800 autoservisi, kuros, iespējams, notiek krāpšanās ar nodokļiem. Divu mēnešu laikā brīvprātīgi piereģistrējušies VID esot 182 autoservisi. Viņiem dienests sola neuzlikt sodu un nākt pretī, lai sakārtotu savu grāmatvedību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas