VID uzslavē uzņēmumus, kas krāpušies, bet cenšas laboties

0 komentāri
VID uzslavē uzņēmumus, kas krāpušies, bet cenšas laboties
Foto: LETA

Tie Latvijas uzņēmumi, kuri atklāti atzinušies, ka iepriekš krāpušies un tagad ir sākuši maksāt nodokļus, izpelnījušies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atzinību. Tā izpaužas ar sodu neuzlikšanu.

VID mainījis taktiku, kā iegrožot krāpšanos ar nodokļiem. Līdz šodienai 2,3 tūkst. uzņēmumi Latvijā ar Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) starpniecību saņems paziņojumu, ka viņiem līdz 2015. gada 1. maijam nav paredzēts veikt nodokļu kontroles pasākumus. Ar tādiem pasākumiem dienests vēlas panākt, ka godprātīgu uzņēmēju kļūst vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka VID sācis cīņu pret negodīgajiem uzņēmējiem – pastiprināta uzmanība pašlaik tiek pievērsta autoservisu godprātībai, bet nākamie rindā ir zobārstu kabineti.

Šobrīd īpašā akcijā tiek vērtēti autoservisi. Līdz šim atklāti 102 autoservisi, kuri nemaksā nodokļus un tiks apmeklēti vēl vismaz 800 autoservisi, kuros, iespējams, notiek krāpšanās ar nodokļiem. Divu mēnešu laikā brīvprātīgi piereģistrējušies VID esot 182 autoservisi. Viņiem dienests sola neuzlikt sodu un nākt pretī, lai sakārtotu savu grāmatvedību.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas