VID uzslavē uzņēmumus, kas krāpušies, bet cenšas laboties

0 komentāri
VID uzslavē uzņēmumus, kas krāpušies, bet cenšas laboties
Valsts ieņēmumu dienesta ēka. Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Tie Latvijas uzņēmumi, kuri atklāti atzinušies, ka iepriekš krāpušies un tagad ir sākuši maksāt nodokļus, izpelnījušies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atzinību. Tā izpaužas ar sodu neuzlikšanu.

VID mainījis taktiku, kā iegrožot krāpšanos ar nodokļiem. Līdz šodienai 2,3 tūkst. uzņēmumi Latvijā ar Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) starpniecību saņems paziņojumu, ka viņiem līdz 2015. gada 1. maijam nav paredzēts veikt nodokļu kontroles pasākumus. Ar tādiem pasākumiem dienests vēlas panākt, ka godprātīgu uzņēmēju kļūst vairāk.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka VID sācis cīņu pret negodīgajiem uzņēmējiem – pastiprināta uzmanība pašlaik tiek pievērsta autoservisu godprātībai, bet nākamie rindā ir zobārstu kabineti.

Šobrīd īpašā akcijā tiek vērtēti autoservisi. Līdz šim atklāti 102 autoservisi, kuri nemaksā nodokļus un tiks apmeklēti vēl vismaz 800 autoservisi, kuros, iespējams, notiek krāpšanās ar nodokļiem. Divu mēnešu laikā brīvprātīgi piereģistrējušies VID esot 182 autoservisi. Viņiem dienests sola neuzlikt sodu un nākt pretī, lai sakārtotu savu grāmatvedību.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas