Ventspils zivju kombināta vadība uzskata, ka darbinieku atlaišana ir bijis vispareizākais lēmums

1 komentārs

Uzņēmums Ventspils zivju konservu kombināts no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus.Vadība uzskata,ka atlaist darbiniekus ir bijis vispareizākais lēmums, lai uzņēmums neciestu zaudējumus. 

Kombināts cer atsākt ražot ar pilnu jaudu jau februāri,bet tas liela merā bus atkarīgs no rubļa vērtības. Atlaistie darbinieki saglabā cerību, ka jau drīz varēs atsākt strādāt, rīt visi sāks reģistrēties bezdarbnieku statusam.

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ventspils vadītāja uzsver, ka citu darbu šiem cilvēkiem atrast būs problemātiski, jo viņiem trūkst prasmes un valsts valodas zināšanas.

Kāds no bijušajiem darbiniekiem atklāj, ka Ventspils zivju kombināta darba aizkulises esot briesmīgas, darbā gūtās traumas darbiniekiem liekot norakstīt un negadījumiem citviet.

 

Vairāk skaties TV3 Ziņās šovakar plkst. 19:00

1 komentārs

TOP komentāri

 • Gunta
  0

  Gunta

  Nu gan vadiba pasiem katik kabata ko ielikt
  kotad darit tiem kam nebus izredzes pat pec bezdarbniekiem
  tas ir skumji:(
  ka pat stradajosajiem tas bija jauzina no tv3 zinam,vaitad vadibai nav pienakums saviem stradajosajiem darba rukiem paskaidrot visu???

  22.12.2014 20:40

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas