Ventbunker piedāvājums par investīcijām airBaltic vairs netiek izskatīts

0 komentāri

Ventbunker piedāvājums investēt nacionālajā aviokompānijā airBaltic vairs netiek vērtēts – tā šodien LNT Ziņām sešos apliecināja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Decembrī, kamēr vēl notika gatavošanās līguma parakstīšanai par 52 miljonu eiro piesaisti ar Vācijas investoru, vietējais Ventspils uzņēmējiem piederošais naftas pārkraušanas uzņēmums Ventbunker arī negaidīti piedāvāja investēt naudu airBaltic.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmums bija gatavs investēt tikpat un paralēli otram investoram. Kādā veidā sadarbība notiks – to noskaidrot bija iecerēts dažu mēnešu laikā. Tomēr satiksmes ministrs Uldis Augulis tagad norāda, ka Ventbunker piedāvājums šobrīd vairs netiek izvērtēts.

Uldis Augulis:

Šobrīd mēs to neizskatām, jo ir jāpabeidz pirmais process un pēc tam var turpināt sarunas par stratēģiskā investora piesaisti. Šobrīd ar finanšu investoru ir noslēgtais līgums, kurā izpilde šobrīd turpinās.

Līgums ar Vācijas investoru Ralfu Dīteru Montāgu Girmesu tika parakstīts 4. februārī, taču solītie miljoni vēl nav pārskaitīti. Girmess to ir solījis izdarīt, vēlākais, līdz marta beigām. Satiksmes ministrs neminēja, ko darīs, ja naudas nebūs, bet pauda cerību, ka uzņēmējs pildīs līgumā uzņemtās saistības.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas