”Venden” pērn trīskāršojis peļņu

1 komentārs

Minerālūdens ieguves, ražošanas un pārdošanas uzņēmuma ”Venden” peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn veidoja 533 tūkstošus eiro, kas ir trīs reizes vairāk nekā 2012. gadā, liecina ”Lursoft” dati.

Tāpat pērnā gada laikā audzis arī uzņēmuma apgrozījums, veidojot 7,09 miljonus eiro jeb par 10,7% vairāk nekā 2012. gadā.

Šogad, salīdzinot ar aizvadīto gadu, SIA ”Venden” ražošanas un realizācijas apjomi varētu augt par 2%, tomēr lielāko pieauguma daļu uzņēmumam veidos PET produkcijas realizācijas apjoma kāpums, paredz ”Venden” vadība.

SIA Venden reģistrēta 1997. gadā. Uzņēmuma ražotnes atrodas Cēsīs un Valmieras rajonā, savukārt loģistikas centri – Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī un Cēsīs.
Uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir Eduards Magelis un SIA ”Mica Tehnoloģijas”, kas, savukārt, pieder Polijas valstspiederīgajai Kristinai Jaseļskai (Krystyna Jasielska).

1 komentārs

TOP komentāri

  • Elīna
    +1

    Elīna

    katrā gadījumā ir labi, ka peļņa aug, bet šī uzņēmuma vērtību skala ir kritusies stingri zem nulles, laikam proporcionāli ieņēmumiem. negodprātības un ētikas iztrūkuma uzņēmums, cerams, ka tas arī nāks gaismā un ar konkrētu cilvēku uzvārdiem, īpaši tā saucamo juristu darba augļiem! neglīti, neglīti strādā venden!

    07.05.2016 11:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas