Vasara nāk! Šogad ir citi noteikumi vasaras kafejnīcu uzstādīšanai

0 komentāri

Vasara nāk straujiem soļiem, līdz ar to aktuāls kļuvis vasaras kafejnīcu jautājums. Rīgas Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs pauž, ka šogad būs citādāka kārtība, kā uzņēmēji var iegūt atļauju āra kafejnīcas ierīkošanai.

“Esam minimalizējuši birokrātiskās prasības. Piemēram, vairs nebūs vajadzīga virkne dokumentu, tāpat būs iespējami elektroniskie pakalpojumi.  Tāpat Būvvalde nāk pretī, ņem vērā uzņēmēju aicinājumu pārskatīt norobežojošo sienu augstumam,” sacīja Vircavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš akcentēja, ka tāpat no šā gada vasaras Rīgā vairs nedrīkstēs būt āra kafejnīcas, kuru sienas ir no plastmasas. “Esam pilnībā aizlieguši kafejnīcām būt no plastmasas plēvēm – Rīgas vēsturiskās pilsētas tēls nav piemērots šādiem lētiem risinājumiem, tādēļ uzņēmēji šīs plastmasas var sūtīt atpakaļ uz Ķīnu,” pauda Vircavs.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas