Valstij var nākties piemaksāt 200 tūkstošus eiro par Citadeles pārdošanu

0 komentāri

Valstij var nākties piemaksāt 200 tūkstošus eiro par Citadeles bankas pārdošanu – pirmdien, 26. janvārī, Parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē to apstiprināja Privatizācijas aģentūras vadītājs Vladimirs Loginovs.

Pivatizācijas aģentūras pāstāvis deputātiem šodien oficiāli apstipināja, ka, visticamāk, šis darījums valstij vēl sadārdzināsies. Proti, valdībai būs jālemj, vai piemaksāt iepriekš neparedzētos 210 tūkstošus eiro juridiskajam konsultantam Linklaters.

Skaties video!

Jau neilgi pirms bankas Citadele jauno investoru vārdu nosaukšanas pagājušā gada novembrī sabiedrībā auga sašutums par necaurspīdīgo bankas pārdošanas procesu. Ar parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidošanu politiķi cer viest skaidrību un šodien sanāca uz pirmo sēdi.

Komisija turpinās pieprasīt informāciju, un pēc tās apkopošanas kādā no nākamajām sēdēm plānots iztaujāt bankas pārdošanas procesā iesaistītos, tostarp bijušo Privatizācijas aģentūras vadītāju Ansi Spridzānu, kurš no amata atkāpās līguma parakstīšanas priekšvakarā, un bijušo ekonomikas ministru Vjačeslavu Dombrovski.

Jau ziņots, ka Citadeles pārdošanas komisija izveidota, lai izvērtētu valstij piederošo 75% bankas Citadele akciju pārdošanas procesa virzību, pārdošanas cenas un tālākpārdošanas aizlieguma termiņa noteikšanas kritērijus, akciju pārdošanas līgumā ietvertos noteikumus, izdevumus pārdošanas konsultantiem un sabiedrisko attiecību pakalpojumiem pārdošanas procesā.

5. novembrī tika parakstīts līgums par valstij piederošo bankas Citadele akciju pārdošanu 12 starptautisku investoru grupai un Ripplewoods Advisors LLC par 74 miljoniem eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas