Valdība spriedīs par “Eiropas dzelzceļa līnijas” dibināšanu

0 komentāri

Otrdien, 12. augustā, Latvijas valdība skatīs jautājumu par uzņēmuma ar nosaukumu “Eiropas dzelzceļa līnijas” dibināšanu, kam plānots būt Latvijas puses akcionāram “Rail Baltica” kopuzņēmumā.

Kā jau vairākkārt ziņots, projekta “Rail Baltic” galvenais mērķis ir atjaunot Baltijas valstu tiešu saikni ar Eiropas dzelzceļu tīklu, no Helsinkiem savienojot Tallinu, Rīgu, Kauņu, Varšavu un Berlīni un šo maršrutu potenciāli pagarinot līdz pat Venēcijai.

Projektam plānots piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu 85% apmērā no kopējām izmaksām.

“Rail Baltica II” dzelzceļa līnija Lietuvā būs apmēram 360 kilometru gara. Latvijā – vairāk nekā 300, bet Igaunijā ap 300 kilometrus gara.

Baltijas valstis līdz septembrim plāno vienoties par Eiropas standarta platuma dzelzceļa līnijas “Rail Baltica II” projekta kopuzņēmuma izveidi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas