Valdība piešķir 4,9 miljonus Pasažieru vilciena zaudējumu segšanai

0 komentāri

Valdība piešķīrusi 4,9 milj. eiro, lai segtu AS Pasažieru vilciens (PV) zaudējumus par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu reģionālajos starppilsētu nozīmes dzelzceļa maršrutos 2014. gadā.

Kopējie PV nekompensētie zaudējumi par pārvadājumiem 2013. un 2014. gadā ir 10,9 milj. eiro.
Dzelzceļa pārvadātājam būtisku izmaksu daļu –vairāk nekā 50% no kopējām ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītajām izmaksām – veido maksa par publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras izmantošanu.

”PV šā gada kopējās pārvadājumu izmaksās infrastruktūras izmantošanas maksas sasniedz 56% jeb 36 milj. eiro, kas nozīmē, ka 2014. gadā piešķirtā valsts kompensācija ir nepietiekama pat, lai nosegtu infrastruktūras izmantošanas maksu,” norādījusi Satiksmes ministrija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas