Valdība gatavojas pasniegt ”kurvīti” TeliaSonera LMT un Lattelecom darījumā

1 komentārs

Divi no lielākajiem un vērtīgākajiem valstij piederošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Lattelecom un LMT, visticamāk, netiks apvienoti vai pārdoti. Pēc šonedēļas tikšanās ar abu kompāniju vadītajiem, skepsi pret šādu nepieciešamību saglabāja premjerministrs Māris Kučinskis.

Koalīcijas politiķiem ir bažas, ka pēc darījuma ar Skandināvijas telekomunikāciju milzi Telia Sonera, valsts pazaudēs kontroli uzņēmumos, turklāt nav redzami ieguvumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divi no lielākajiem un vērtīgākajiem valstij piederošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Lattelecom un LMT, visticamāk, netiks apvienoti vai pārdoti. Pēc šonedēļas tikšanās ar abu kompāniju vadītajiem, skepsi pret šādu nepieciešamību saglabāja Kučinskis. Koalīcijas politiķiem ir bažas, ka pēc darījuma ar Skandināvijas telekomunikāciju milzi Telia Sonera, valsts pazaudēs kontroli uzņēmumos, turklāt nav redzami ieguvumi patērētājiem.

Jaunā valdība lēmumu, ko darīt ar Lattelecom un LMT aktīviem, kuru kopvērtība tiek lēst ap miljardu, gatavojas pieņemt nākamnedēļ. Premjera birojā informē, ka Kučinskis šonedēļ tikās ar Lattelecom šefu Juri Gulbi, kas iestājas par darījumu ar zviedru TeliaSonera un LMT vadītāju Juri Bindi, kas ir kategoriski pret apvienošanu.

Tā, ka valstij nav līdzekļu, lai iegādātos kompānijas, kas ir otrs TeliaSonera piedāvātais risinājums, vienīgā atlikusī iespēja ir uzņēmumu apvienošana. Taču šādā gadījumā Teali Sonera vēlas no iegūt kontroli jaunajā uzņēmuma, pret ko kategoriski noskaņoti politķi Nacionālaja apvienība un Vienotība.

Foto:

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • .
    +2

    .

    Kāds taisa kopi peist vai arī to tekstu pārlasa? Ceru, ka kopi peist!

    28.02.2016 13:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas