Vai valstij jāmaksā Prudentia miljons par investora piesaisti airBaltic?

1 komentārs

Šobrīd nav skaidrības par to – vai valstij būtu jāmaksā komisijas maksa konsultāciju uzņēmumam Prudentia par investora piesaisti Latvijas nacionālajai lidsabiedrībai airBaltic – satiksmes ministrs Uldis Augulis raidījumā 900 sekundes bija izvairīgs, skaidrojot, kam tieši par to jāpieņem lēmums.

Tomēr netieši Augulis norādīja, ka konsultantam tiks samaksāts, jautājums ir tikai par apmēru – cik liela summa tā būs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāatgādina, ka konsultāciju uzņēmums Prudentia uzskata, ka tai pienākas komisija par Girmesa piesaisti – 2% no darījuma.

Skaties video!

Patlaban investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess ieguvis 20% aviokompānijas airBaltic akciju, bet valstij palikuši 80% akciju. No 131 miljona eiro, ko iegulda airBaltic, valsts daļa ir aptuveni 80 miljoni eiro

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Lai maksa , pati lidsabiedriba ! Pelna milziga , algas lielas , bet vel , jalien Valsts macina ! Ja , Valsts maksas , tad algas jasamazina !

    17.05.2016 04:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas