Uzņēmumiem, kuriem nav sakārtoti dokumenti, draud pat darbības izbeigšana

0 komentāri

Uzņēmēj, sakārto papīrus! Ar šādu saukli pie uzņēmējiem šodien vēršas Uzņēmumu reģistrs, jo izrādās, ka lielākā daļa uzņēmumu nav ņēmuši vērā to, ka Latvijā jau vairāk nekā gadu nav latu, bet ir eiro.

Uzņēmumu reģistrs norāda, ka lielai daļai uzņēmumu pamatkapitāls joprojām ir noformēts latos, nevis eiro, un likuma prasības to mainīt patlaban tiek pildītas kūtri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan Latvija uz eiro pārgājusi pirms vairāk nekā gada, tikai 13% sabiedrību ar ierobežotu atbildību Uzņēmumu reģistrā veikušas izmaiņas dokumentos.

Vissliktākie rādītāji ir uzņēmumiem ar vienu īpašnieku. Tieši tāpēc viņiem procesu paredzēts būtiski vienkāršot. Tā dzīve tikšot atvieglota 80% uzņēmumu.

Tiem, kuri prasības nepildīs, var draudēt pat darbības izbeigšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas