Uzņēmēji maksā nodoļu parādus aiz bailēm, secinājis VID

0 komentāri

Bailēs no personiskās atbildības par nodokļu parādiem uzņēmēji šogad divreiz aktīvāk labprātīgi vienojas par parādu samaksu, vēsta LNT Ziņas.

Ja pērnā gada nogalē vidēji ik mēnesi ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) vienošanos par nodokļu parādu samaksu noslēdza nepilni 100 uzņēmumi, tad šogad piecos mēnešos gandrīz tūkstotis uzņēmumu solījuši noteiktā laikā atmaksāt 11,5 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VID cer, ka šāda uzņēmēju aktivitāte saistīta ar šogad spēkā esošo normu, ka valdes locekļiem par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem būs jāatbild ar savu personisko mantu.

“Mūsu galvenais mērķis ir nevis tas, ko varētu sasniegt, viņu piemērojot, bet tas, ko sagaidījām no šīs normas rašanās kā tādas, no normas iekļaušanas parādīšanās, mēs sagaidām to preventīvo efektu,” teic VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes direktora vietniece Santa Garanča.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas