Uzņēmējam no plantācijas nozog divus simtus Ziemassvētku egļu

0 komentāri

Kādam uzņēmējam Armandam no viņa koku plantācijas nozagti divi simti egļu, ko viņš bija cerējis tirgot pirms Ziemassvētkiem. Turklāt viņa lolotos kokus zagļi nocirtuši jau otro gadu pēc kārtas.

Visas nozagtās egles bijušas 1 – 1,5 metrus augstas, un jau sagatavotas ērtai nociršanai.  Turklāt šīe kociņi ir tā dēvētās “formētās egles” – ar apcirptiem zariņiem un galotnīti. Šādas egle tirgū esot ļoti viegli atpazīt, saka apzagtais Armands, kurš jau vairākus gadus darbojas egļu biznesā. Viņš nodarītos zaudējumus lēš aptuveni pusotra tūkstoša eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt pērn no Armanda plantācijas tika nozagtas 20 – 30 trīsmetrīgas egles.

Zagļi šoreiz esot bijuši gana nekaunīgi, un viņus no zādzības nav atturējis arī tas, ka gan saimnieka Armanda, gan viņa kaimiņa mājā bijusi iedegta gaisma. Armands norāda, ka naktī neko aizdomīgu plantācijā neesot manījis.

Egļu audzētājs uzskata, ka, visticamāk, nozagtos kociņus ļaundari centīsies pārdot uzpircējiem.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas