Uzmini nu! Latvijas un Krievijas iedzīvotājiem ir kas kopīgs, liecina pētījums

0 komentāri

Latvijas un Krievijas iedzīvotāju gaume šokolādes izvēlē lielā mērā sakrīt. Pircēji abās valstīs izvēlas rūgto šokolādi, šokolādes-vafeļu konfektes, trifeles un veselīgu šokolādi bez cukura, – apkopojot tirdzniecības izmēģinājuma perioda rezultātus Latvijas tirgū, noskaidrojusi konditorejas fabrika Pobeda.

Izmēģinājuma perioda rezultāti rāda, ka pieprasītāko Pobeda produktu TOP5 Latvijā iekļuvuši kvalitatīvākie un dārgākie fabrikas zīmoli. Pirmajā un otrajā vietā – rūgtā šokolāde (72% kakao) un šokolāde bez cukura ar stēviju un inulīnu. Tāpat populāras ir godalgotās konfektes iepakojumos Trifeles, vafeļu konfektes Miški v ļesu (Мишки в лесу) un Ptica sčastja (Птица счастья).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TOP5 veido apmēram 38% no visa Pobeda pārdošanas apjoma Latvijas tirgū 2015. gadā. Kopā izmēģinājuma periodā realizētas 150 000 produkcijas vienības.

Krievijas un Latvijas patērētāju izvēle

Krievija Latvija
1. Rūgtā šokolāde 72% kakao Rūgtā šokolāde 72% kakao
2. Vafeļu konfektes “Miški v ļesu” Rūgtā šokolāde 72% kakao bez cukura
3. Šokolādes kupolveida konfektes
“Miški v ļesu”
Konfektes “Trifeles”
4. Rūgtā šokolāde 72% kakao bez cukura Vafeļu konfektes “Ptica sčastja”
5. Deserta šokolāde Vafeļu konfektes “Miški v ļesu”

Jau ziņojām, ka 2016. gada 17. februārī Latvijā, Ventspils brīvostas teritorijā, darbu sāka Krievijas konditorejas fabrikas Pobeda filiāle fabrika Pobeda Confectionery. Vēl pirms tam, 2015. gada vidū, Latvijā sākta ražotāja produkcijas izmēģinājuma pārdošana, lai noskaidrotu vietējo pircēju vēlmes.

Pēc fabrikas atklāšanas Ventspilī produkcijas piegādes Latvijas veikalos pieaugušas par 28%.

Ventspils fabrikas jauda pirmajos darba gados būs 10 tūkst. šokolādes tonnas ik gadu. 70% produkcijas tiek eksportēti uz ES valstīm, ASV, Dienvidameriku un Tuvajiem Austrumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas