“Užavas alus” ražotājam pērn audzis apgrozījums un peļņa

0 komentāri

“Užavas alus” ražotāja SIA “Zaksi” pērn par 10% palielināja apgrozījumu, savukārt peļņa gada laikā augusi par 5% , liecina “Firmas.lv” informācija.

2014. gadā uzņēmums apgrozīja 2,55 miljonu eiro salīdzinājumā ar 2,33 miljonu apgrozījumu iepriekšējā gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Užavas alus” ražotāja peļņa 2013. gadā bija 126 783 eiro salīdzinājumā ar 105 117 eiro peļņu 2012. gadā.

Kā norādīts SIA “Zaksi” vadības ziņojumā, pērn saražoti vairāk nekā 1, 6 miljoni litru alus, kas ir par 6% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Savukārt šogad saistībā ar jaunu realizācijas tirgu apgūšanu Igaunijā plānots palielināt pudeļu alus ražošanu par 10%.

Alus darītava turpinās piedāvāt klientiem alu divu veidu fasējumā – izlejamais alus mucās un alus 0,5 litru pudelēs. “Zaksi” klienti ir vairumtirgotāji, restorāni, bāri, kafejnīcas, kā arī pārtikas veikali.

“Užavas alus” darītava ir dibināta 1994. gadā Ventspils novadā un nodarbina 37 darbiniekus. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 210 000 latu (298 804 eiro). Dacei Nagobadei pieder 97,62%, bet Uldim Pumpuram – 2,38% kapitāldaļu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas