Turpmāk uzņēmēji varēs par velti doties biznesa braucienos uz Eiropu

0 komentāri

Starptautisko autobusu reisu pārvadātājs Lux Express 4. augustā uzsāk akciju Brauc uz biznesa tikšanos ar Lux Express bez maksas, piešķirot katru mēnesi Latvijā reģistrētu uzņēmumu pārstāvjiem 50 bezmaksas biļetes uz jebkuru pārvadātāja nodrošināto maršrutu.

Akcijas mērķis ir mudināt uzņēmējus, dodoties uz biznesa tikšanos vai izstādi ārvalstīs, vairāk izmantot sabiedrisko transportu, nevis automašīnu, ne tikai ietaupot finanses, bet arī rūpējoties par videi draudzīgāku pārvietošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Komfortabli braukšanas apstākļi, ērtas sēdvietas, bezmaksas WiFi un karstie dzērieni iespēja brauciena laikā strādāt vai tieši pretēji – atpūsties, individuāla izklaides ierīce ar skārienjutīgu ekrānu, kontaktligzda pie katra sēdekļa, mūsdienās autobuss uzņēmējam spēj sniegt pat vairāk priekšrocību nekā braucot ar automašīnu. Turklāt šāds pārvietošanās veids ir būtiski draudzīgāks videi, neradot tik daudz CO2 izmešu,” akcentē Lux Expres valdes priekšsēdētājs Hanness Sārpū.

Akcijas laikā bez maksas iespējams doties uz Tallinu, Viļņu, Berlīni, Maskavu, Sanktpēterburgu, Minsku, Prāgu, Pērnavu, Tartu un Varšavu. Bezmaksas biļetēm var pieteikties jebkura Latvijā reģistrēta uzņēmuma pārstāvis, aizpildot pieteikuma anketu Lux Express mājaslapā, kur jānorāda arī vizītes mērķis. No viena uzņēmuma vienam braucienam bezmaksas biļetes tiks piešķirtas maksimums diviem pārstāvjiem.

Pieteikšanās akcijai Brauc uz biznesa tikšanos ar Lux Express bez maksas noslēgsies šā gada 29. novembrī.

Sabiedriskais transports jau iekarojis popularitāti biznesa ceļotāju vidū Igaunijā, taču Latvijā joprojām nav iespējas izvēlēties doties komfortablā biznesa braucienā. Lux Express vēlas tādu pašu komforta līmeni atvest arī uz Latviju. Rūpējoties par kvalitāti arī iekšzemes maršrutos, ikvienam joprojām ir iespēja atbalstīt Lux Express iniciatīvu portālā ManaBalss.lv par daļēju starppilsētu autobusu pasažieru pārvadājumu tirgus atvēršanu Latvijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas