Tūrisma nozare pamazām atkopjas

0 komentāri

Tūrisma nozare pamazām atgūstas no krīzes. Veiksmīgāko gadu apjomi joprojām nav sasniegti, taču pieaugums liek cerēt, ka to varētu atgūt gada vai divu laikā.

Viens no vadošajiem operatoriem Novatours min, ka ceļot gribētāju skaits vidēji aug par 10-15% gadā. Tas vieš cerības atgriezties pirmskrīzes līmenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Populārākie galamērķi – Turcija, Bulgārija un Grieķija. Pēdējā, ņemot vērā valsts ekonomisko situāciju šobrīd piedāvājot pievilcīgas cenas. ”Grieķija šogad būs tops. Lidojumi būs ne tikai uz Krētas salu, bet arī uz Rodas un Korfu salu,” prognozē Novatours direktors Leonīds Mocenovs.

Izaicinājumi ir arī vietējiem viesnīcniekiem – krītošais tūristu skaits no Krievijas, jāaizvieto ar citu valstu iedzīvotājiem vai vietējo apmeklētāju.

”Šobrīd ir tā, ka vietējais klients ir tā mūsu prioritāte, kuru vēlamies uzrunāt, lai vairāk brauc pie mums atpūsties,” skaidro Jūrmalas tūrisma informācijas centra pārstāve Sandra Strazdiņa

Vienlaikus Latvijas viesnīcnieki iecerējuši piedalīties divās lielās tūrisma izstādēs Maskavā un Pēterburgā, sakot, ka daļai Krievijas iedzīvotāju labākās brīvdiena joprojām saistīsies ar Baltiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas