Tas ir oficiāli! Ceturtdien parakstīs līgumu ar airBaltic investoru Montāgu-Girmesu

0 komentāri

Ceturtdien, 4. februārī, ir plānots parakstīt gan akcionāru līgumu, gan visus saistītos dokumentus ar jauno airBaltic investoru Vācijas uzņēmēju Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu, apstiprināja Satiksmes ministrijas Valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

“Faktiski šobrīd nav pamata domāt, ka būs jebkādas aizķeršanās. Visi līgumi, tajā skaitā akcionāru līgums un saistītie dokumenti tiks parakstīti šīs dienas laikā,” sacīja Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Satiksmes ministrijas Valsts sekretārs neizslēdza iespēju, ka par vēl kādu investoru varētu kļūt arī Ventspils kompānija Ventbunkers. “Ar to tiek strādāts,” sacīja Ozoliņš.

Video!

Ventbunkers piedāvājas airBaltic kā alternatīvs finanšu avots

Kā alternatīvs finanšu avots nacionālajai aviokompānijai airBaltic Satiksmes ministrijā ieradies uzņēmuma Ventbunkers pārstāvis, jau iepriekš vēstīja portāls Skaties.lv. Pēc Jaunā gada uzņēmums Ventbunkers noslēdzis ar airBaltic līgumu, ka Ventbunkers varēs izpētīt situāciju lidsabiedrībā un izvērtēt – ieguldīt vai neieguldīt. Tāpat tiks vērtēts arī pats Ventbunkers.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas