Swedbank nomainījusi 86 bankomātus uz jaunākiem

1 komentārs

Swedbank pagājušajā gadā modernizējusi bankomātu tīklu Latvijā, nomainot 86 aparātus uz jaunākiem.

Swedbank paplašināja naudas iemaksas un izmaksas vietu skaitu, daudzās vietās izvietojot jaunos daudzfunkcionālos aparātus. Naudas iemaksas vietu skaits palielināts par septiņām, bet izmaksas – par deviņām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Swedbank Latvijā piedāvā lielāko bankomātu tīklu – 120 aparātus, kuros var iemaksāt naudu, un 360 aparātus, kuros var izņemt naudu.

Jaunie daudzfunkcionālie aparāti, kuros var gan izņemt, gan iemaksāt naudu, kā arī apmaksāt vairāku uzņēmumu rēķinus, pērn uzstādīti daudzās Latvijas pilsētās – Rīgā, Madonā, Gulbenē, Valmierā, Jēkabpilī, Preiļos, Kuldīgā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Dobelē, Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Aizkrauklē un Smiltenē.

Swedbank Ārrīgas reģiona vadītājs Mārtiņš Drusts paziņojumā medijiem skaidro, ka skaidras naudas darbību īpatsvars turpina samazināties, bet, ja to dara, cilvēki vēlas pakalpojumu izmantot sev ērtā laikā un vietā. Jaunie bankomāti faktiski ir daudzfunkcionāli pašapkalpošanās punkti dažādām klientu vajadzībām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • osis
    0

    osis

    Ak tad tāpēc viņi man nevar naudu ieskaitīt jau 2 nedēļas

    25.02.2015 18:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas