Straujuma: Latvijas piena un gaļas ražotājiem durvis uz Ķīnas tirgu ir vaļā

0 komentāri

Latvijas piena un gaļas ražotājiem durvis uz Ķīnas tirgu ir vaļā, tā pēc sarunas ar Ķīnas premjerministru Lī Kecjanu paziņojusi ministru prezidente Laimdota Straujuma. Abi tikās Belgradā, kur pašlaik notiek 16 Centrālās un Austrumeiropas valstu premjerministru  sanāksme.

Ķīnas premjerministrs paudis interesi par Latvijas piena un gaļas ražotāju importa iespējām šajā valstī, norādot, ka Ķīnu interesē augstvērtīga un droša pārtikas produkcija.

Tā kā Ķīna jau sertificējusi Latvijas piena un gaļas ražotāju produkciju, ceļš uz šīs valsts noieta tirgu vietējiem ražotājiem esot atvērts.

Tālākais esot atkarīgs no pašu uzņēmēju aktivitātes, izmantojot iespēju eksportēt savu produkciju. Ņemot vērā Krievijas ieviestās sankcijas un rubļa kritumu, Ķīnas tirgus Latvijas ražotājiem ir īpaši svarīgs.

Tāpat Straujuma sarunā ar Kecjanu norādījusi, ka Latviju interesē Zīda ceļa ziemeļu ekonomiskais atzars – abpusēja valstu sadarbība transporta, infrastruktūras un loģistikas jomās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas