Straujuma: Ja Latvija nenoslēgs Citadeles pārdošanu, atbildīga būs Privatizācijas aģentūra

0 komentāri

Ja Latvijai galu galā neizdosies parakstīt bankas Citadele pārdošanas līgumu, tā būs Privatizācijas aģentūras (PA) atbildība, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja premjerministre Laimdota Straujuma.

”Valdība ir pieņēmusi lēmumu, un PA to nav parakstījusi. Tā ir PA atbildība, ja līgums netiek parakstīts,” sacīja Ministru prezidente.

Jautāta par to, kā šī atbildība varētu izpausties, L. Straujuma sacīja, ka tur būtu jāvērtē juridiskie aspekti.

Tajā pašā laikā viņa izteica cerību, ka bankas Citadele pārdošanas līgums tomēr tiks parakstīts. Viņa sacīja, ka ASV investori Ripplewood Holdings būtu gatavi gaidīt līguma parakstīšanu dažas nedēļas, bet ne ilgāk.

”Ripplewood Holdings galvenais mērķis nav investēt šeit, jo viņiem ir iespējas arī investēt citur,” sacīja L. Straujuma.

Gadījumā, ja tomēr līgums netiktu noslēgts, tad Citadele pārdošanu pārņemtu Eiropas Komisija (EK). Visticamāk, tādā gadījumā EK Citadeli pārdotu tam pašam investoram, tikai par zemāku cenu, sacīja premjerministre.

Valdība pati līdz gada beigām, kas ir noteikts kā bankas pārdošanas termiņš, nevarētu pati atrast jaunu investoru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas