Šovasar ceļot uz ārvalstīm varētu būt par piekto daļu lētāk

0 komentāri

Šovasar ceļot uz ārvalstīm varētu būt par piekto daļu lētāk, tā apgalvo tūrisma kompānijas. Daļēji tas saistīts ar to, ka ņemta vērā Krievijas tūristu rocība ekonomiskās krīzes laikā.

Kristaps ar ģimeni šovasar ieplānojis doties uz Grieķiju – šis galamērķis jūnijā, jūlijā un augustā šogad ir viens no populārākajiem Latvijas iedzīvotājiem. Kristapa ģimene izvēlējās braukt uz Rodas salu, un arī viņš pamanījis cenu kritumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kristaps Nāckalns vasarā brauks uz Grieķiju

Grieķijā esam bijuši vairākas reizes. Krētā esam bijuši reizes 4, arī Korfu salā bijuši, Grieķijā ir ko piedāvāt, tāpēc, kad parādījās jaunais ceļojuma galamērķis, izlēmām apskatīties, kā tur ir.

Grieķijas viesnīcas šogad vismaz par trešdaļu pazeminājušas cenas, tāpēc ceļojums uz šo Eiropas valsti mūsu iedzīvotājiem šķiet pievilcīgs. Ja pērn nedēļas atpūta vienam cilvēkam četru zvaigžņu viesnīcā izmaksātu 1000 eiro, tad šogad – 600.

Krievijas krīzes dēļ ceļojumu cenas uz pieprasītākajiem tūrisma galamērķiem – Turciju, Bulgāriju, Spāniju – samazinājušās par 20%. Tie parasti bija arī Krievijas tūristu iecienīti maršruti. Tomēr turpmāks cenu kritums nav sagaidāms.

Latvijas iedzīvotājiem ceļojums uz Turciju četru zvaigžņu viesnīcā izmaksās vidēji 500 eiro vienam cilvēkam, taču atpūta jārezervē laikus. Vēl šovasar turīgākie iedzīvotāji izvēlas braukt uz Āfriku vai Bali salu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas