Šonakt Latvijā slēgta vēl viena banka!

5 komentāri

Ceturtdienas vakarā Eiropas Centrālā banka (ECB) pēc Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas  (FKTK) ierosinājuma anulējusi Trasta komercbankas licenci.

Lēmums pieņemts, jo banka ilgstoši pieļāvusi nopietnus pārkāpumus vairākās svarīgās darbības jomās, tostarp ilgstoši trūkumi noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bankas likvidācijas gadījumā katram klientam izmaksās valsts garantēto atlīdzību līdz 100 000 eiro. Jau secināts, ka tas ļauj visus savus noguldījumus šajā bankā pilnā apmērā atgūt 93% noguldītāju. Līdz ar to būs ievērotas vairākuma noguldītāju intereses, tā norāda Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija. Tāpēc nolemts, ka bankas glābšana nav sabiedrības interesēs.

Foto – Trasta komercbanka:

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • SO.
  +2

  SO.

  Mums ir pārāk daudz banku, kuru peļņa tāpat aizgāja ne jau Latvijas labklājībai.

  04.03.2016 13:48

 • Jēpītis
  +2

  Jēpītis

  Priecātos, ja visas augļotavas tiktu slēgtas. Tabula precīzi norāda, ka 7 % cilvēku pasaulē īpašumā atrodas 90 % naudas. Šī šaubīgā banka ir tikai mikro modelis. Droši vien, ka bankā turēja arī kādu 2. vai 3. līmeņa pensiju fondu.Ku-kū jūsu naudiņa un tā tas būs būt.

  04.03.2016 13:27

 • Sisi
  +1

  Sisi

  Tas nozīmē ka banka nesamaksāja kādam ietekmīgajam kukuli.... tātad aizvēra. Mūsu ierēdņi iet "demokrātiskā uzurpatora "ASV pavadiņā... iznīcinot visu ko vēl var šeit iznīcināt....

  04.03.2016 10:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas