Sesks: Jaunie Liepājas metalurga īpašnieki ir radījuši haosu

0 komentāri

Liepājas metalurga darbinieki nav apmierināti ar uzņēmuma jaunajiem īpašniekiem no Ukrainas. Viņi darbojas haotiski, un koncerna īpašniekiem joprojām nav skaidras biznesa stratēģijas, tā intervijā LNT 900 Sekundēm norādījis Liepājas mērs Uldis Sesks.

Kā skaidro Kurzemes pilsētas mērs, tad Liepājas metalurga darbībā šobrīd ir vairāk neskaidrību kā skaidrību. Uzņēmuma darbiniekus nepatīkami pārsteidzis fakts, ka pēc elektrokrāsns iedarbināšanas tā izslēgta jau pēc deviņām dienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tā ir vislielākā nekaunība no jauno īpašnieku puses. [..] Tas ir gājiens, kā nevajadzētu darīt liela uzņēmuma vadībai. Ja uzsāc ražošanu, tad pirms tam ir jāizstrādā biznesa plāns,” saka Sesks.

Uzņēmuma darbinieki nav kautrējušies atzīt, – iepriekšējie īpašnieki, viņuprāt, ir rīkojušies daudz atbildīgāk.

Kā norāda Liepājas mērs, tad metalurgs ir spējīgs ražot, taču ir vajadzīgi tirgi, kas ir liela problēma. Šobrīd vienīgais eksporta tirgus, kur ir noiets, ir Alžīra. Turklāt uzņēmums nav neko investējis tā attīstībā.

Liepājas metalurga jaunie īpašnieki ir arī atbrīvojuši vairākus darbiniekus, bet Liepājas pilsētas vadības rīcībā joprojām nav precīzas informācijas, tāpēc, ka nav informēta Nodarbinātības valsts aģentūra.

“Haotiskās rīcības ir tādas, kas man neļauj pastāstīt, ko viņi darīs. Situācija varētu atrisināties divu trīs nedēļu laikā, kad valdībai būs iesniegts biznesa plāns,” teic Sesks.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas