”Sapņu fabrika” atzīta par maksātnespējīgu

0 komentāri

Apstiprināts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pieteikums par maksātnespējas procesa pasludināšanu SIA ”Sapņu fabrika”, līdz ar to uzņēmums atzīts par maksātnespējīgu.

Pieteikumu apstiprinājusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnese Skaidrīte Hrebtova un par maksātnespējas administratoru iecelts Uldis Bērziņš.

Tikmēr ”Sapņu fabrikas” vadība norādījusi uz neprecizitātēm lēmumā. ”Esam konstatējuši šajā lietā [..] būtiskas neprecizitātes. Piemēram, ir zināms, ka VID ir sūtījis divus maksātnespējas brīdinājumus, par ko nebija informējis tiesu, līdz ar to par tālāko rīcību lemsim pēc rūpīgas iepazīšanās ar pieejamiem dokumentiem,” pauda”Sapņu fabrikas” valdes loceklis Dainis Vītols.

Rīgas apgabaltiesa pērn novembrī pilnībā noraidīja “Sapņu fabrikas” prasību pret FM un VAS “Valsts nekustamie īpašumi” par nomas līgumu, ar kuru uzņēmumam iznomāts zemesgabals Rīgā, Lāčplēša ielā.

D. Vītols iepriekš sacīja, ka starp “Sapņu fabriku” un FM notika mierizlīguma sarunas un Rīgas būvvaldei toreiz bija iesniegts priekšlikums zemes strīda risinājumam. “Tiesas sēdē gan mēs, gan FM pārstāvis lūdza tiesu atlikt, kamēr nebūs saņemta atbilde par zemesgabala sadalīšanas iespējām mierizlīguma gaitā, taču trešā iesaistītā puse – zemesgabala nomnieks SIA “Ade” – kategoriski atteicās pieņemt jebkādus mierizlīgumus, tāpēc tiesa nolēma skatīt lietu pēc būtības,” sacīja Vītols.

Viņš piebilda, ka “Ades” īpašniece Agita Grasmane ir iesniegusi pieteikumu šī zemesgabala privatizācijai par sertifikātiem, tāpēc D. Vītols.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas