Sākas balsošana par Labās gribas uzņēmēju iesniegtajām idejām!

0 komentāri

Sākot ar šodienu, MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+, kā arī bezpeļņas organizācija Reach for Change atklāj sociālajam projektam Labās gribas uzņēmējs iesniegto septiņu ideju pusfinālistus. Ar iesniegtajām idejām ikviens tiek aicināts iepazīties un par tām nobalsot konkursa mājaslapā līdz 20. novembrim.

Sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs eksperti ir izvērtējuši visas saņemtās idejas un ir atlasījuši septiņu labāko projektu ideju autorus: Anda Radziņa, Vita Kalniņa, Dana Narvaiša, Liene Šomase, Lāsma Sanda Belova, Iveta Ziemele, kā arī Diāna Lapkisa un Anna Lokomete, kuri tic, ka var uzlabot Latvijas bērnu dzīves apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No 10. līdz 20. novembrim ikviens var ietekmēt turpmāko konkursa gaitu un noteikt konkursa finālistus, kuriem būs iespēja prezentēt savu ideju žūrijai. Vairāk par idejām un to pārstāvjiem, kurus virzīt tālāk uz finālu, kā arī nobalsot var mājaslapā www.labasgribasuznemejs.lv.

Konkursanti un žūrija:

“Izvēlēties konkursa pusfinālistus nebija viegli, jo tika saņemti vairāki desmiti pieteikumu, kuros aprakstītas lieliskas idejas par to, kā uzlabot bērnu dzīves kvalitāti Latvijā. Sākoties mācībām ar pieteikuma iesniedzējiem, pārliecinājāmies, ka tiek ļoti rūpīgi sekots līdzi sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā, kas pēdējā gada laikā ir krietni attīstījusies. Varam ļoti lepoties, ka Latvijā ir cilvēki, kuri ir apņēmības pilni, gatavi ieguldīt sevi darbā ar visu sirdi, lai mazinātu gados jaunu bērnu problēmas!” vēlot veiksmi visiem pusfinālistiem, teic Reach for Change programmas vadītāja Latvijā, Jevgenija Kondurova.

Saskaņā ar nolikumu septiņu ideju finālisti, kuri būs saņēmuši lielāko balsu skaitu, kvalificēsies konkursa pēdējam posmam, kurā finālisti tiksies ar žūriju, kuras sastāvā būs MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena, Reach for Change vadītājs Džeikobs Stedmens (Jacob Stedman), sociālā uzņēmēja un HOPP vadītāja Madara Makare.

Šā gada Labās gribas uzņēmējs uzvarētājs tiks noskaidrots šā gada 1. decembrī, kurš iegūs vietu Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā: finansējumu 15 000 eiro gadā ar iespēju piedalīties inkubatorā trīs gadus (kopā 45 000 eiro). Gan uzvarētājs, gan visi finālisti iegūs mentoru palīdzību un mācības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas