“Rīgas miesnieks” vairs nav “Rīgas miesnieks”

0 komentāri

Savu nosaukumu mainījis gaļas pārstrādes uzņēmums – AS “Rīgas miesnieks”, kas pārsaukts par AS “HKScan Latvia”. Vienlaicīgi veiktas arī izmaiņas uzņēmuma pamatkapitālā, kas pēc notikuma reģistrācijas veido 2,214 miljonus eiro.

Uzņēmumam pagājušajā gadā izdevies saglabāt līdera pozīcijas gaļas nozarē. Saskaņā ar veiktajiem aprēķiniem, AS “HKScan Latvia” aizņem aptuveni 27% no kopējā gatavo gaļas produktu tirgus Latvijā. Gaļas pārstrādes uzņēmums norāda, ka Latvijā pieaug gatavo produktu patēriņš un tirgus, kas 2013.gadā atspoguļojies arī uzņēmuma pārdošanas apjomos šajā segmentā.

AS HKScan Latvia, lielā mērā pateicoties eksporta apjoma pieaugumam, 2012.gadā palielināja savu apgrozījumu par 5,49%, sasniedzot 37,714 miljonus eiro (26,505 milj.Ls).

Lielāko daļu jeb 66,51% no uzņēmuma kopējā neto apgrozījuma viedojuši ieņēmumi no desu izstrādājumiem, savukārt vēl 20,10% – ieņēmumi no pusfabrikātu tirdzniecības.

Uzņēmuma peļņa aizvadītajā gadā pakāpusies līdz 826,753 tūkst. eiro (581,046 tūkst.Ls).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas