Rīgas lidostu atzīst par Eiropā konkurētspējīgāko cenu ziņā

0 komentāri

Starptautiskā lidosta ”Rīga” atzīta par Eiropā konkurētspējīgāko lidostu, rēķinot izmaksas un tarifu struktūru uz vienu pasažieri.

Pētījumu veica Gaisa satiksmes pētniecības biedrība (Air Transport Research Society (ATRS)), salīdzinot 200 pasaules lidostu finanšu datus. Pētījumā tika salīdzinātas 69 Eiropas, 78 Ziemeļamerikas un 53 Āzijas lidostas. Lai noteiktu pasaules efektīvākās un konkurētspējīgākās lidostas, tika veikta pētījumā iekļauto lidostu finanšu un cenu politikas salīdzinošā analīze.

Līdz ar lidostu ”Rīga” godalgas nominācijās par lidostu efektivitāti ir ieguvušas Kopenhāgenas (Dānija), Atēnu (Grieķija) un Keflavikas (Islande) starptautiskās lidostas. Zemāko tarifu nominācijā ARTS pētījumā par uzvarētāju pasludināta Luksemburgas lidosta.

Lidosta ”Rīga” apbalvojumu saņēmusi pirmoreiz. ATRS šādu pētījumu veic ik gadu kopš 2002. gada.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas