“Rīgas kuģu būvētava” šobrīd veic apjomīgus remontus trīs lieltonnāžas kuģiem

0 komentāri

A/s “Rīgas kuģubūvētava” (RKB) pagājušajā nedēļā tika pabeigts kārtējā lielā kuģa – ”Pyxis Loucas” remonts, bet patlaban RKB rit aktīvs darbs, remontējot vēl trīs lieltonnāžas kuģus – “Ridgebury Rosemary E”, “EM ITHAKI” un “Nova Florida”, informē RKB valde.

Tankkuģis “Ridgebury Rosemary E”, kura pieraksta osta ir Madžuro Māršala salās, ir 183 metrus garš un 32,2 metrus plats ar 13 metru iegrimi.

Tāpat RKB pašlaik tiek remontēts konteineru kuģis “EM ITHAKI”, kura pieraksta osta ir Monrovija Libērijā. RKB remontdarbu vadītājs Nikolajs Samonovs stāsta: “Patlaban kopā ar savu kolēģi – darbu vadītāju Alekseju Grigorjevu vadu remontdarbus grieķu kuģim “EM ITHAKI”, kuram veicams liels apjoms sarežģītu remontdarbu. Kuģa korpusa izliekuma dēļ to ir sarežģīti novietot dokā, kur kuģim “EM ITHAKI” tiek apstrādāts un pārkrāsots korpuss.”

Savukārt trešajam kuģim “Nova Florida” piecu dienu laikā tika veikta apjomīga – vairāk nekā 30 000 kilogramu – tērauda konstrukciju maiņa balasta un degvielas tankos. Šāds apjoms ir ievērojami lielāks par citiem kuģiem šogad rūpnīcā veikto tērauda konstrukciju maiņu.

Drīzumā RKB dokā gaidāmi nākamie divi remontējamie kuģi – balkeris “UBC Toronto” un tankkuģis “ArcticFlounder”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas