”Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” pērn apgrozījusi 33,5 miljonus

0 komentāri

A/s ”Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” 2013. gadā apgrozījusi 33,56 miljonus eiro, gadu noslēdzot ar 3,53 miljonu eiro peļņu, liecina ”Lursoft” dati.

Gada griezumā uzņēmuma apgrozījums ir samazinājies par 10,84%. Lielāko daļu no a/s ”Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” apgrozījuma pagājušajā gadā nodrošināja ieņēmumi, kas gūti Krievijas tirgū – kopumā tie veidoja 89,07% no kopējā apgrozījuma. Tāpat arī kompānijas produkcija realizēta Latvijā, Polijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Lielbritānijā u.c.

A/s ”Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” reģistrēta 1991. gadā. 1999.gadā reorganizācijas ceļā uzņēmumam pievienota SIA ”Rerietis”, savukārt pērn – SIA ”LatTransKomplekt”. Uzņēmuma galvenā produkcija ir elektroiekārtas elektrovilcieniem, pasažieru vagoniem un metropolitēna vilcieniem, kā arī lējumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas