Rīgā sāksies Minskas dienas; tostarp biznesa forums

0 komentāri

Šodien un rīt, 9. un 10. oktobrī, Rīgā notiks Minskas dienas, kuras atklās Baltkrievijas mākslas meistaru koncerts kultūras pilī “Ziemeļblāzma” šovakar plkst. 19.00. Minskas dienu ietvaros notiks arī biznesa forums.

Baltkrievijas vēstniecības Latvijā preses dienests informēja, ka koncertā piedalīsies valsts ansamblis “Pesņari”, horeogrāfijas ansamblis “Horoški”, vokālā grupa “Čistij golos”.

Savukārt 10. oktobrī biznesa forumā Latvijas biznesa pārstāvji varēs iepazīties ar Baltkrievijas galvaspilsētas investīciju un eksporta potenciālu, ar uzņēmumu atvēršanas priekšrocībām Minskas brīvās ekonomiskās zonas teritorijā, ar noteikumiem iziešanai muitas ūnijas un vienotās ekonomiskās telpas tirgū. Kontaktu un kooperācijas biržas gaitā uzņēmēji apspriedīs kopīgu projektu realizācijas iespējas būvniecības, pārtikas rūpniecības un inovāciju jomā.

10. oktobrī plkst. 18.30 “Volvo” Sporta centrā notiks hokeja draudzības spēle starp komandām “Jaunība-Minska” un hokeja skolu “Rīga”.

Baltkrievijas delegācija apmeklēs vairākus infrastruktūras un rūpniecības objektus, ārstniecības, izglītības un sociālas iestādes Rīgā. Ar Latvijas kolēģiem tiks apspriesti pašvaldību darbības aktuālie jautājumi ekonomikas, veselības, izglītības, sociālas politikas jomā darbā ar jaunatni.

Tāpat no 9. līdz 23. oktobrim “Ziemeļblāzmā” tiks atvērta fotodarbu izstāde “Minska – pilsēta zem gadsimta saules”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas