Reiz plaukstošās VEF Radiotehnikas ēku pārdos un nojauks

0 komentāri

VEF Radiotehnikas RRR ēkas Imantā pārdos, un jaunie īpašnieki tās nojauks – tā kļuvis zināms šodien pēc tam, kad pašvaldība apsekoja uzņēmuma ēkas teritoriju Imantā, kur pirms pāris nedēļām bija izcēlies ugunsgrēks, kuru dzēsa vairākas dienas.

Tagad minētajā ēkā ir izveidojusies izgāztuve, jo iepriekšējais īpašnieks, kas šeit bija saņēmis atļauju veidot atkritumu šķirošanas punktu, ir bankrotējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas, kuri būs jaunie ēkas īpašnieki, pagaidām vēl netiek atklāts.

Dome nolēmusi ķerties pie šā ēku kompleksa apkārtnes sakārtošanas pēc tam, kad augusta sākumā šajā teritorijā bija izcēlies ugunsgrēks, kas tika dzēsts vairākas dienas. Pēc teritorijas apsekošanas tiks izlemts, vai vairākas tajā esošās būves tiks iekļautas graustu sarakstā. Jautājums par palielinātas īpašuma nodokļu likmes piemērošanu Radiotehnikas ēkai tiks spriests nākamajā domes sēdē.

Atkritumu izvešana no šīs teritorijas jau pamazām esot sākta, taču novērojumi liecina, ka tiek pievesti arvien jauni atkritumi.

Skaties foto!

Uzņēmuma Radiotehnika pirmsākumi meklējami 1926. gadā, kad tika dibināta akciju sabiedrība Ābrama Leibovica foto radio centrāle. Padomju okupācijas laikā uzņēmuma dibinātāju Ābramu Leibovicu izsūtīja uz Sibīriju, kur viņš nomira. Savukārt pašu uzņēmumu nacionalizēja. Mūsdienās Radiotehnikas pēctece ir kompānija VEF Radiotehnika RRR, kas vēl aizvien ražo dažādas akustiskās sistēmas un mājas kinozāles. Tomēr tās izmēri ir sarukuši, un daudzas ēkas, kur agrāk bija rūpnīca, tagad kļuvušas pamestas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas