Prokuratūra sāk pārbaudi par Citadeles pārdošanas darījumu

1 komentārs

Prokuratūra sākusi resorisko pārbaudi par Citadeles bankas pārdošanas darījumu. Pārbaude sākta pēc Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas iesnieguma.

Komisijas vadītājs Gunārs Kūtris iepriekš ir minējis, ka tiek apšaubīti četri punkti. Piemēram, divas epizodes esot saistītas ar valdības pagājušā gada 29. jūlija slēgto sēdi, kurā ministri aiz slēgtām durvīm izlēma turpināt sarunas tikai ar vienu investoru – Ripplewood -, atsijājot divus citus investorus – Latvijas balzama īpašnieka Jurija Šeflera SPI Group un Krievijas pilsonim Grigorijam Guseļņikovam piederošo Norvik banku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saeimas komisijas iesniegtās uz sešām lappusēm izklāstītās aizdomas esot balstītas faktos, ko tie komisijas locekļi, kam ir pielaide valsts noslēpumam, atklājuši, strādājot ar noslepenotiem valdības dokumentiem, aiz slēgtām durvīm noklaušinot ministrus un ierēdņus, kā arī noklausoties vairākas stundas garos valdības slēgto sēžu audioierakstus.

Tikmēr premjerministre un Valsts kanceleja šodien kategoriski noraidīja pārmetumus par materiālu viltošanu vai noklusēšanu šajā lietā. Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisija ar gala ziņojumu plāno nākt klajā rudenī.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilona Vīnberga
    0

    Ilona Vīnberga

    Prokuratūra sākusi pārbaudi? Smieklīgi. Nekas jau nemainīsies. Vainīgie netiks tiesāti un turpinās ēst lašus, bet mēs ēdīsim reņģes (varbūt, un tikai algas dienās).

    23.07.2015 18:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas