“Plus Punkta” maksātnespēja grauj SIA “Greis” finanšu rezultātus

0 komentāri

Lai gan aizvadītā gada saimniecisko darbību vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “Greis” vadība raksturo kā veiksmīgu un rentablu, ievērojamu iespaidu uz uzņēmuma finanšu rezultātiem atstājusi ilglaicīgā partnera SIA “Plus Punkts” maksātnespēja.

SIA “Greis” nācies SIA “Plus Punkts” neizpildītās saistības 2,834 miljonu eiro vērtībā iekļaut šaubīgo debitoru uzkrājumos. 2013. gadā SIA “Greis” apgrozījis 61,630 milj. eiro, kas ir par 21,74% mazāk nekā gadu iepriekš. Gads noslēgts ar 2,649 milj. eiro zaudējumiem.

Aizvadītajā gadā SIA “Greis” noslēdzis sadarbības līgumu ar “British American Tobacco” par tabakas izstrādājumu tirdzniecību, kā arī turpinājis savu darbu vairumtirdzniecības sfērā ar tādiem preču zīmoliem kā “MacCoffee”, mobilo sakaru priekšapmaksas kartēm “Amigo”, “LMT Okarte”, “Toshiba” baterijām, “Sico” prezervatīviem.

Šogad SIA “Greis” iecerējis palielināt savu izplatāmo zīmolu portfeli un paplašināt jau piedāvātās produkcijas klāstu. Tāpat arī uzņēmuma plānos ietilpst uzņēmuma reorganizācijas veikšana un izmaksu minimizēšana.

“Lursoft” esošā informācija rāda, ka SIA “Greis” reģistrēta 1995. gadā un pieder Nikolajam Kočujevskim, kuram pieder daļas arī vairākos citos uzņēmumos, tosarp SIA “Calculus”, SIA “OXPAHA”, SIA “GREIS loģistika” u.c.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas