Pirmais sidrs Latvijā Lucky Dog svin 15 gadu jubileju

1 komentārs

Pirms 15 gadiem pašmāju dzērienu ražotājs Latvijas balzams sāka ražot tolaik pirmo Latvijā sidru Lucky Dog.

Sidra pamatā ir ābolu sulas koncentrāts un receptūra, kuru izstrādājuši Latvijas tehnologi. Šodien zīmola Lucky Dog sidrs ir pieejams piecās garšu variācijās un ir otrais populārākais sidru kategorijā Latvijā un 12. populārākais alkoholiskais dzēriens.

Kā liecina Latvijas balzama dati, kopš 2000. gada, kad tika uzsākta sidra Lucky Dog ražošana, līdz šodienai saražoti 28 milj. 143 tūkst. 450 litru šā vieglā raudzētā alkoholiskā dzēriena. Zīmola Lucky Dog vadītāja Kristīne Zūpa-Rasimāviča norāda, ka raudzēto dzērienu, tostarp sidru, īpatsvars kopējā alkoholisko dzērienu patēriņa struktūrā ir salīdzinoši neliels – virs 2%, taču pēdējo gadu laikā novērotās dzīvesstila tendences liek domāt, ka sidra popularitāte pieaugs.

Uzņēmuma tehnologi atceras, – ceļš no ieceres līdz gatavam produktam bijis diezgan ilgs, kā arī tolaik nav bijusi stingra pārliecība, vai patērētāji pieņems šo Latvijai neraksturīgo produktu, jo sidra tradīcijas šeit ir jaunas un tikai attīstās. Taču tagad viņi ir apmierināti ar paveikto.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ha
    0

    Ha

    Pirmais sirds :D

    26.08.2015 12:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas