Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process

0 komentāri

Līdz ar SIA “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu, saņemtas ziņas par uzņēmuma maksātnespējas procesa pasludināšanu. Par procesa administratori iecelta Elīna Dupate.

“Lursoft” datu bāzēs atrodamā informācija rāda, ka “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības process ierosināts aizvadītā gada novembrī.

SIA “Papīrfabrikas Līgatne”, kas sākotnēji bijusi zināma kā SIA “Eirovega”, 2000.gada janvārī reģistrējusi Sandra Kairiša un Juris Stahovskis. Laika gaitā uzņēmuma īpašnieki vairākkārt mainījušies un to vidū bijiuši arī uzņēmumi no Maurīcijām, Gibraltāra, Nīderlandes un Džersijas, taču patlaban SIA “Papīrfabrikas Līgatne” dalībnieku vidū atrodams Valts Klucis, AS “Valsts papīru spiestuve” un AS “Rīgas zīmogu fabrika”.

To, ka SIA “Papīrfabrikas Līgatne” ir maksātspējas problēmas, apliecina arī “Lursoft” kavēto maksājumu datu bāzē atrodamā informācija par uzņēmuma savlaicīgi nenomaksāto parādu 2 487 eiro apmērā, kura apmaksas termiņš patlaban tiek kavēts jau par 882 dienām. Tāpat arī uzņēmumam reģistrēti pieci aktuāli nodrošinājumi, kuri paredz aizliegumu veikt jebkāda veida pārreģistrāciju, samazināt pamatkapitālu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas