Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process

0 komentāri
Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process
Foto: pf-ligatne.lv

Līdz ar SIA “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu, saņemtas ziņas par uzņēmuma maksātnespējas procesa pasludināšanu. Par procesa administratori iecelta Elīna Dupate.

“Lursoft” datu bāzēs atrodamā informācija rāda, ka “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības process ierosināts aizvadītā gada novembrī.

SIA “Papīrfabrikas Līgatne”, kas sākotnēji bijusi zināma kā SIA “Eirovega”, 2000.gada janvārī reģistrējusi Sandra Kairiša un Juris Stahovskis. Laika gaitā uzņēmuma īpašnieki vairākkārt mainījušies un to vidū bijiuši arī uzņēmumi no Maurīcijām, Gibraltāra, Nīderlandes un Džersijas, taču patlaban SIA “Papīrfabrikas Līgatne” dalībnieku vidū atrodams Valts Klucis, AS “Valsts papīru spiestuve” un AS “Rīgas zīmogu fabrika”.

To, ka SIA “Papīrfabrikas Līgatne” ir maksātspējas problēmas, apliecina arī “Lursoft” kavēto maksājumu datu bāzē atrodamā informācija par uzņēmuma savlaicīgi nenomaksāto parādu 2 487 eiro apmērā, kura apmaksas termiņš patlaban tiek kavēts jau par 882 dienām. Tāpat arī uzņēmumam reģistrēti pieci aktuāli nodrošinājumi, kuri paredz aizliegumu veikt jebkāda veida pārreģistrāciju, samazināt pamatkapitālu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas