Par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu atzīst Latvenergo; Baltijā – Swedbank

0 komentāri

Latvenergo sesto gadu pēc kārtas ieņem pirmo vietu investīciju bankas pakalpojumu un finanšu konsultāciju sniedzējas AS Prudentia un biržas Nasdaq Riga kopīgi veidotajā Latvijas vērtīgāko uzņēmumu topā TOP101. Baltijas vērtīgāko uzņēmumu topā visvērtīgāko uzņēmumu atzīta Swedbank grupa, kas apvieno Latvijas, Lietuvas un Igaunijas struktūras.

Trešdien, 15. oktobrī, svinīgajā topa paziņošanas ceremonijā Nasdaq Riga speciālbalvu Uzņēmums ar lielāko akciju cenas pieaugumu Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101 ieguva AS Valmieras stikla šķiedra, kas Nasdaq Rīgas biržā uzrādījusi straujāko akciju cenas pieaugumu pēdējā gada laikā – par 96%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad Latvijas vērtīgāko uzņēmumu tops tiek veidots devīto reizi. To veidojot, analizēti publiski pieejamie uzņēmumu pagājušā gada pārskati. Šogad analizēti 400 uzņēmumu gada pārskati, no tiem atlasīts 101 vērtīgākais. Tiek analizēta pašu uzņēmumu darbība, EBIDTA rādītāji, kā arī situācija Eiropas biržās.

Savukārt Swedbank grupas Baltijā novērtējums šogad ir 3,2 miljardi eiro.

Baltijas visvērtīgāko uzņēmumu šodien svinīgā apbalvošanas ceremonijā sveica Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš. Viņš akcentēja, ka šis uzņēmums ir gājis cauri dažādiem ekonomikas posmiem, dažādiem nosaukumiem, saglabājot ambīcijas. Šajā uzņēmumā sākuši strādāt un savu vietu dzīvē atraduši daudzi cilvēki. Arī Bērziņam pašam savulaik bijusi iespēja mācīties no šā uzņēmuma un konkurēt ar to.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas