Pabeigta igauņu finansētā tirdzniecības centra būve Jelgavā

0 komentāri

Latvijas ziemeļu kaimiņu igauņu investīciju fonds “Eften Capital” investējis jauna tirdzniecības centra “RAF Centrs” izveidē Jelgavā. Patlaban ir pabeigta tā būvniecība.

“RAF Centrs” atklāšana tiek plānota jūlija beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā jaunajā tirdzniecības centrā darba vietas tiks nodrošinātas simts cilvēkiem.

Tirdzniecības centra platība ir pieci tūkstoši kvadrātmetru, un tajā atradīsies 27 mazāki veikali. Lielāko komercplatību aizņems lielveikals ”Rimi”. Jaunā tirdzniecības centra būvprojektu izstrādāja arhitektu birojs ”ARH Stadija”, savukārt būvdarbu veicējs ir SIA ”Newcom Construction”.

2012. gada jūnija beigās Jelgavā bezdarbs bija 6,9% līmenī, tādējādi ierindojot Jelgavu trešajā vietā no Latvijas pilsētām ar zemāko bezdarba līmeni. Pēc iedzīvotāju skaita – 60 tūkstoši cilvēku – Jelgava ir ceturtā lielākā Latvijas pilsēta. Vidēji valstī šā gada jūnija beigās no visiem ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem 8,9% bija bez darba.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas